Wiedza i Nauka

Dlaczego "Puls Ziemi" przyśpieszył...

Email Drukuj PDF

Earth - schumann resonanceOd dłuższego czasu podczas przeglądania zasobów Internetu w przeróżnych publikacjach, komentarzach czy też wypowiedziach wielu osób spotykam się z poglądem, iż częstotliwość rezonansu Schumanna znacznie wzrosła. Niektórzy twierdzą, że obecna wartość to 16Hz, a nawet więcej.
Postanowiłem bliżej przyjrzeć się temu zjawisku, lecz to, co odkryłem wprawiło mnie w zdumienie, konkluzja zaś... przeraziła!

Wielka Assa - zagłada planety

Email Drukuj PDF

tiamat icoW wielu mitach i przekazach pozostawionych nam przez pradawne kultury i cywilizacje niezmiennie przewija się wątek wojny bogów, która doprowadziła do zniszczenia całej planety zwanej, zależnie od kultury: Deja, Tiamat, Krypton, etc. Czy oby na pewno wojny bogów, opowieści o herosach, ich niesamowitych broniach i wyczynach to tylko bajki? A może to literacki zapis wydarzeń, które faktycznie miały miejsce w odległej przeszłości, na co istnieją pośrednie dowody?

Katastrofalne zmiany na Ziemi

Email Drukuj PDF

sagdeg2milkywayOd pewnego czasu na całej kuli Ziemskiej obserwujemy drastyczny wzrost kataklizmów i zmian klimatycznych. Jest wiele teorii na ten temat. H.A.R.P., geoinżynieria, chemtrails, globalne ocieplenie, itp. Nie wspomina się o najbardziej prawdopodobnej przyczynie zachodzących zmian na Ziemi oraz o tym, że proces ten będzie się stale pogłębiał, a co za tym idzie - ilość i intensywność kataklizmów będzie się nasilać.

Voyager 1 na granicy Układu Słonecznego

Email Drukuj PDF

Voyager 1 heliopause28 lipca 2012 roku instrumenty sondy Voyager 1 zarejestrowały gwałtowne i chwilowe zmiany w ilości nisko i wysokoenergetycznych cząstek. Te same zmiany zarejestrowano kilkanaście dni później,  15 sierpnia 2012 roku. Może to być dowód na obecność sondy tuż przy styku Układu Słonecznego a przestrzeni międzygwiezdnej. Ze wszystkich sond, jakie kiedykolwiek ludzkość wysłała w przestrzeń kosmiczną, to właśnie Voyager 1 znajduje się najbliżej tej granicy - tzw. heliopauzy

Khazaria - Syjonistyczne korzenie

Email Drukuj PDF

khazariaAntysemityzm to ostatnio bardzo modne słowo stosowane do osób krytykujących Żydów. Ale czy na pewno Żydów? Czy ci, którzy chowają się za antysemityzmem mają do tego prawo? Dzisiejsi Żydzi dzielą się na Sefardyjczyków oraz Aszkenazyjczyków, z tym że tylko ci pierwsi pochodzą z Judei. Aszkenazyjczycy, choć podają się za Żydów, nie mają nic wspólnego z Semitami. To przebierańcy psujący opinię prawdziwym Żydom.

Intrygujące artefakty z La Maná

Email Drukuj PDF

piramida

Niecałe 30 lat temu w Ekwadorze dokonano odkrycia, które może zmienić nasze postrzeganie czasów antycznych jak również sprawi, że zaczniemy się zastanawiać, skąd tak naprawdę wzięła się słynna masońska piramida z wszechwidzącym okiem. Za ten stan rzeczy odpowiada dr Elias Sotomayor oraz grupka poszukiwaczy złota, którzy w górach La Mana odnaleźli skrytkę z ponad 300 starożytnymi artefaktami.

Fala skalarna Tesli

Email Drukuj PDF

Earth ShieldFale skalarne odkryte przez Teslę nie są normalnymi falami elektromagnetycznym. Ich niezwykłość polega na tym, że mają cztery wymiary, a dodatkowy komponent to czynnik czasu. Fale skalarne mogą oddziaływać na czas albo na przestrzeń, jak też na obie te wielkości naraz, natomiast ludzki mózg posiada zdolność modyfikacji tychże fal. Tym samym tzw "magia" to nic innego jak inny rodzaj zaawansowanego zjawiska fizycznego.

Strona 1 z 2