Toksyczna Świadomość

Zagrożeni rosyjską agresją

Email Drukuj PDF

ruskie zagrozenie icoOd kilku lat media zachodnie w tym polskojęzyczne oraz wszelkiej maści pseudoautorytety i kryptoelity polityczne budują atmosferę zagrożenia rosyjską agresją. Od lat Rosja lada dzień ma dokonać zbrojnej napaści, lecz nigdzie nie podaje się racjonalnego uzasadnienia powodu, dla którego Rosja miałaby militarnie wystąpić przeciw innym państwom. A jeśli to nie Rosja jest zagrożeniem, lecz światowa oligarchia, której zbrojnym ramieniem jest NATO?

 

Wróżby - zagrożeniem dla świadomości?

Email Drukuj PDF

Wróżby i przepowiednie, kryształowa kula, karty Tarota, numerologia, astrologia, chiromancja, horoskopy, itd. Dla jednych jest to zabobon, dla innych źródło utrzymania, a jeszcze inni traktują je jako formę rozrywki. Czy próby określenia przeznaczenia, losu czyli przyszłości są jedynie niewinną zabawą czy też... mogą być szkodliwe?

Wolna Wola najwyższym prawem człowieka?

Email Drukuj PDF

Czy postępujesz niezależnie i wbrew opinii ogółu czy też zupełnie przeciwnie? W obawie przed odrzuceniem oraz wyśmianiem potulnie chowasz głowę w piasek i postępujesz tak, jak nakazuje przywódca religijny, polityczny, normy społeczne, etc? Czym jest Prawo Wyboru i wynikająca z tego Wolna Wola?

Obrońcy Wiary w służbie Szatana?

Email Drukuj PDF

Czy osoby uważające, iż występują w obronie Biblii, wiary, religii, Boga, symboli narodowych, i tak dalej, istotnie są ich obrońcami czy też... na przekór własnemu osądowi i przekonaniom wpadają w sidła Szatana i reprezentują jego interesy, a tym samym występują przeciw Bogu? Czy taka sytuacja jest niemożliwa? A czy Szatan nie jest mistrzem iluzji i kłamstwa?