Światopogląd

Apokalipsa - rozpoczęcie z 23 na 24 września 2017

Email Drukuj PDF

kometa apokalipsyJuż nie pamiętam ile dat "końców świata" przeżyłem. Najbardziej nagłośniony był ten zapowiadany na 21.12.2012, a opisany w książce Geryla "Proroctwo Oriona na 2012".  Tymczasem całkiem przemilcza się termin "początku końca" zawarty w 12 rozdziale Apokalipsy! Pośród setek wróżb i fałszywych proroctw od blisko 2 tys lat odpowiedź mieliśmy przed oczami i choć często nawiązuje się do Apokalipsy to czas rozpoczęcia opisanych tam wydarzeń pomijany jest milczeniem.

Przebudzenie "Śpiących Rycerzy"

Email Drukuj PDF

Przebudzenie rycerza

Legenda o Śpiących Rycerzach od pokoleń funkcjonuje w świadomości Polaków i pomimo mnogości wersji wszystkie niosą wspólny przekaz mówiący, iż w chwili zagrożenia Rycerze przebudzą się by bronić Rodaków i Ojczyzny. Przez lata myślałem, że to tylko legenda. Jednak to, czego doświadczyłem i czego dowiedziałem się w ostatnich tygodniach kazało mi całkowicie zweryfikować swój pogląd. Uznać, że legenda ta jest czymś więcej.

Pay Day - zmiana rzeczywistości

Email Drukuj PDF

Fala, Photon Belt, Powrót Chrystusa czyli Paruzja, Koniec Świata, Dzień Zapłaty. Jedno zdarzenie, a jakże wiele nazw, opisów i interpretacji. Jak będzie wyglądało, jaki mieć będzie przebieg, kogo i w jakim stopniu dotknie, a co najważniejsze - jest czymś realnym czy też... to jedynie bajka wymyślona przez tych, którzy tkwiąc w beznadziejności dnia dzisiejszego pragną lepszego jutra...

Utopia - struktura władzy

Email Drukuj PDF

Obecny system ekonomiczno-społecznym opiera się na wyzysku, zniewoleniu, przymusie i represjach. Ma strukturę piramidy, na której szczycie znajdują się włodarze świata utrwalający swą władzę przy pomocy dobrze opłacanych sług. Czy ten system pochodzi od Boga czy od Szatana? Czy istnieje alternatywa?

Tajemnica istnienia Wszechświata

Email Drukuj PDF

Jak Bóg stworzył Wszechświat i w jaki sposób? Jak wygląda jego struktura i dzięki czemu funkcjonuje? Czy odkrycia naukowe zaprzeczają wiedzy znanej od tysiącleci czy też przeciwnie - potwierdzają to, co już jest od dawna znane? Czy odkrycia naukowe zaprzeczają istnieniu Boga, czy też przeciwnie - bezwzględnie potwierdzają Jego mądrość?

Zapomniana historia Kościoła Katolickiego

Email Drukuj PDF

Prześledziwszy historię rozwoju tzw "cywilizacji zachodniej" stwierdzimy, iż Kościół Katolicki odegrał tu niepoślednią, jeśli nie kluczową rolę. Jednak wielu wyznawców nie zastanawia się nad historią jego powstania ani też rolą jaką faktycznie odegrał w kreowaniu świadomości społecznej gloryfikując go i zapominając o błędach oraz wypaczeniach. Czy w istocie jest tak kryształową instytucją?