Samorealizacja

Zdrowomyślenie a rozsądek

Email Drukuj PDF

RozsądekTermin "zdrowomyślenie" wprowadził Trehlebov w serii swoich wykładów. Założeniem zdrowomyślenia ma być umożliwienie osobie je stosującej uniknięcie podejmowania błędnych decyzji oraz umiejętność odróżniania kłamstw od prawdy. Jednakże system Trehlebova sam w sobie jest absurdalny i niedorzeczny. System prawidłowego procesu decyzyjnego opisany jest w wedyzmie, z którego prawdopodobnie próbował skorzystać, a którego absolutnie nie zrozumiał.

Poprawiony: piątek, 29 stycznia 2016 12:01

Moc autosugestii.

Email Drukuj PDF

Zaniżona samoocena i nieprzystosowanie. Brak konsekwencji, zdecydowania, strach. Nie wiemy czego chcemy od życia więc pozwalamy by to inni decydowali za nas, by mówili nam co jest dobre, a co niewłaściwe. Czas to zmienić! Przeznaczmy 1/48 naszego okresu aktywności na pracę nad sobą by po miesiącu spostrzec wyraźne zmiany.

Poprawiony: piątek, 29 stycznia 2016 12:01

Klucz do sukcesu osobistego

Email Drukuj PDF

Wiele osób cierpi niedostatek, żyje w trudnych warunkach każdego dnia borykając się z tymi samymi problemami podczas, gdy klucz do sukcesu mają pod ręką. Jedyne co ich blokuje to błędne przekonania, niezrozumienie i niezdecydowanie. Czas by wziąć sprawy w swoje ręce i postanowić zmienić swoje życie na takie, które nas zadowoli.

Poprawiony: piątek, 29 stycznia 2016 12:05

Dwie Bramy - dwie drogi życia

Email Drukuj PDF

Dwie bramy symbolizujące dwie odmienne drogi życia. Pierwsza - szeroka i wygodna, najpowszechniej wybierana prowadzi do zguby, do zatracenia, do nicości. Druga zaś, prowadząca do światłości, do wieczności jest wybierana niestety tylko przez nielicznych. Czy jednak wiemy jak żyć by dostąpić zbawienia?..

Poprawiony: piątek, 29 stycznia 2016 12:05