Blue Beam - niebezpieczna technologia

Email Drukuj PDF

Project Blue BeamW połowie lat 90-tych w środowiskach wojskowych, naukowych, a także wśród pracowników firmy INTEL pojawiły się plotki o serii tajnych programów badawczych. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyż ciągle są opracowywane jakieś tajne technologie i prowadzone takież programy, gdyby nie rodzaj i ich zastosowanie. Prace nad projektem Blue Beam, bo o nim mowa, miały zostać rozpoczęte na zlecenie tzw "rządu cieni" czyli wysokich rangą urzędników i wojskowych, a jego przeznaczeniem miało być stworzenie broni umożliwiającej sterowanie psychiką całych społeczeństw za pomocą urządzeń technicznych, tu: zdolność do projekcji obrazów holograficznych w olbrzymiej skali bezpośrednio na nieboskłonie. Jednym z założeń ma być projekcja "scenki" o charakterze religijnym, np przyjście Mesjasza, co byłoby bezpośrednim atakiem na społeczności wyznające zarówno Chrześcijaństwo jak i Islam w celu zmanipulowania świadomości i wprowadzenia globalizmu czyli Nowego Porządku Świata z jedną armią, jednym rządem, jedną totalitarną polityką, systemem bankowym i monetarnym, etc. Dzięki projekcji hologramu Blue Beam bezpośrednio nad głowami potencjalnych widzów każda osoba, bez konieczności posiadania jakiegokolwiek odbiornika może wziąć udział w "spektaklu".

Jeśli w tym miejscu roześmiejesz się w przekonaniu, iż New World Order to utopia i teoria spiskowa, przypomnij sobie historię zarówno starożytną, jak i nie tak odległą. Pewni ludzie od zawsze dążyli do opanowania świata i podporządkowania go swoim wizjom. Imperium Romanum i ich "misja wprowadzenia Nowego Ładu Świata nadana przez bogów", później katolicyzm i zjednoczenie ludów świata pod jedną religią, imperializm, kolonializm, Napoleon, Hitler, komunizm, etc. Czy to była utopia, która nigdy nie miała miejsca? Dążenia globalistyczne i pragnienie ustanowienia własnych rządów nad całą ludzką populacją; nad całym globem pozostały, a jedynie zmieniły się doktryny i metody. Zmieniła się technika oraz ludzie, którzy dążą do podporządkowania sobie całych narodów.

Wróćmy do Blue Beam, który nie istnieje samodzielnie i powiązany jest z wieloma innymi projektami. Niektórzy uważają, iż z Blue Beam związany jest także tajny projekt H.A.A.R.P, którego centrum badawcze zlokalizowane jest na Alasce. Oficjalnie cywilny program badawczy mający na celu poznanie zjawisk zachodzących w ziemskiej jonosferze. Nieoficjalnie zaś... jest wiele niejasności i mętnych tłumaczeń.

Osobiście uważam, iż znacznie bliższy Blue Beam jest projekt Deep Shield czyli tzw "chemtrails", którego w moim odczuciu głównym celem jest przygotowanie "ekranu", na którym nastąpi projekcja. Zwłaszcza, iż rozpylanie ma miejsce wyłącznie nad krajami wysoko uprzemysłowionymi, z wyłączeniem części Kanady oraz całej Autralii. Wyłączone są także Afryka, Indie, większa część Azji, a więc większość powierzchni lądów. Gdyby istotnie celem rozpylania substancji chemicznych nad naszymi głowami była ochrona przed nadmiernym nagrzewaniem się planety, co stara się nam wmówić, to przede wszystkim rozpylano by nad oceanami, które nie tylko zajmują 2/3 powierzchni globu, lecz także kumulują energię termiczną, co każdy powinien wiedzieć z lekcji fizyki jeszcze ze szkoły podstawowej.

Więcej informacji o Blue Beam można zdobyć odwiedzając link: http://stopnwopoznan.wordpress.com/projekt-blue-beam-%E2%80%93-planowany-przekret-wszechczasow/

21 września 1987 roku podczas zgromadzenia ONZ Ronald Reagan wypowiedział poniższe słowa:
“W naszej obsesji antagonizmów chwili, często zapominamy jak wiele jednoczy całą ludzkość. Być może potrzebujemy jakiegoś zewnętrznego, uniwersalnego zagrożenia abyśmy mogli rozpoznać tę wspólną więź. Od czasu do czasu myślę, jak szybko nasze globalne różnice zatarłyby się, gdybyśmy tylko stanęli w obliczu obcego zagrożenia z poza tego świata.”

Natomiast rok później tj.  5 maja 1988 roku przemawiając w Białym Domu do zgromadzenia reporterów powiedział:
“Często zastanawiałem się, co by się stało, gdyby wszyscy na świecie odkryli, że grozi nam niebezpieczeństwo z zewnątrz… siła z innej planety. Czy w obliczu tego nagłego odkrycia nie stwierdzilibyśmy, że pomiędzy nami nie istnieją jakichkolwiek różnice, że wszyscy jesteśmy ludźmi, obywatelami świata, czy nie zjednoczylibyśmy się razem w walce z tym konkretnym zagrożeniem?“

Te słowa uważa się za inicjujące Blue Beam. Przez wiele lat projekt z przyczyn technicznych uważany był za bajkę. Nie mniej ostatnie wydarzenia na festiwalu Coachella w Kalifornii jaki miał miejsce w tym roku radykalnie zmieniły podejście do tematu. Uczestnicy osłupieli, gdy na scenie pojawił się... nieżyjący od 1996 roku raper Tupac Shakur (video).

Hologram, choć ma kilka niedociągnięć i ogólnie jest prymitywny - wygląda bardzo realistycznie. (jak został technicznie zrealizowany - w tym filmie http://www.youtube.com/watch?v=xW_vuzfwGYw) Teraz zadajmy sobie pytanie: skoro firma "cywilna" dysponuje taką technologią i ją publicznie zaprezentowała, to czym dysponuje wojsko? Na dobrą sprawę wykorzystanie już tej technologii pozwala omamić niczego nieświadomych ludzi.

Illuminati Card - MessiahCzy technologia Blue Beam zostanie wykorzystana w praktyce? Nie wiem, lecz jeśli zawierzymy kartom z gry "Illuminati" opracowanej w latach 80-tych przez Steve Jacksona z Austin, to jest to wielce prawdopodobne. Pomimo, iż gra została opracowana w latach 80-tych ubiegłego wieku, a wydana w '96 - przewidziane zostały takie wydarzenia jak 11/09 WTC, atak na Pentagon, upadek komunizmu i prywatyzację krajów postkomunistycznych, obalenie Saddama Huseina w 2003, huragan Katerina, sztucznie wywołane epidemie, jak świńska grypa, Fukushima, awaria platformy Deep Horizon, atak na Libię i jej zniszczenie, ACTA, CIPA, etc. Karty o niszczących trzęsieniach ziemi i wybuchach wulkanów właśnie się rozgrywają, a do rozgrywki zostały: III WŚ, a po niej... zostanie rozegrana karta "Messiah" czyli prawdopodobnie zostanie użyty Blue Beam by zaprowadzić ład i światowy porządek. Ostatnia karta, która zostanie rozegrana to "Tape Runs Out" oznacza koniec znanej nam rzeczywistości.

Oczywiście, to co zastało tu przeze mnie przedstawione stanowi wyłącznie moje spekulacje i tak należy traktować je. Każdy ma własny rozum.

Illuminati Card - Tape Runs Out

You have no rights to post comments