Globalizm i Zagrożenia

Kontenerowe Systemy Rakietowe Club-K

Email Drukuj PDF

club-k ico

Pamiętacie panikę jaką w październiku 2015 roku w krajach zachodnich wywołała salwa 26 kalibrów na cele w Syrii? Czy możecie sobie wyobrazić, że 4 takie zabawki mogą znajdować się w kontenerze na platformie mijanego pociągu lub w zaparkowanym nieopodal Waszego domu tirze albo kilka lub kilkanaście takich kontenerów na kontenerowcu kotwiczącym na redzie? Tego typu uzbrojenie Rosja ma już od dłuższego czasu

Zatopić USA gigantycznym tsunami!

Email Drukuj PDF

tsunami_status-6Niewiele osób wie, że już w 1950 roku w ZSRR powstała koncepcja zatopienia przybrzeżnych terenów USA gigantycznym tsunami wywołanym detonacją potężnych ładunków termojądrowych. W efekcie ataku zginęłyby miliony cywili, dlatego pomysł miał wielu przeciwników i w 1954 Chruszczow wstrzymał prace. Jednak wyciek na temat systemu STATUS-6, który miał miejse jesienią 2015 pozwala przypuszczać, że pomysł odżył.

Prawdziwa twarz Islamu

Email Drukuj PDF

Islam DominationNiżej zamieszczony tekst jest przedrukiem z tego demotywatora i stanowi zbiór łatwych do zweryfikowania faktów na temat Islamu. Faktów ukazujących "prawdziwe oblicze Islamu" i wyjaśniających to, co dzieje się we Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Szwecji, itd., a skrzętnie skrywanych przez media "głównego nurtu" oraz polityków, którzy nie tylko ukrywają, ale bezczelnie kłamią wybielając Muzułmanów. Faktów które powinny być znane KAŻDEMU Polakowi i Europejczykowi.

Groźne sieci społecznościowe

Email Drukuj PDF

sieci społecznePortale społecznościowe stają się co raz bardziej popularne. Dla wielu osób jest to doskonały sposób do zaprezentowania się, poznania ciekawych osób czy też wymiany informacji i doświadczeń. Czy jednak są bezpieczne i czy zdajemy sobie sprawę z faktu, iż sieci społecznościowe stanowią superbazę zawierającą dossier użytkownika. Bazę, o której aktualizację dba sam użytkownik, a z której dowoli korzystają różne firmy, służby i organizacje?

Turecka prowokacja w Syrii

Email Drukuj PDF

Armia tureckaWszystko wskazuje na to, iż niedawny incydent ze zestrzelonym samolotem tureckim był zaplanowaną prowokacją Syjonistów, którzy to od dłuższego czasu starają się dokonać przewrotu politycznego w Syrii celem, jak to określają "obalenia reżimu oraz zaprowadzenia demokracji". Ankara nie przyjęła przeprosin Damaszku i zwołała Radę NATO, na której posiedzeniu zamierza przyjąć postawę ofiary.

Watykan a Wielki Babilon

Email Drukuj PDF

NierządnicaW rozdziale 17 Apokalipsy znajduje się szczegółowy opis Nierządnicy oraz Wielkiego Babilonu, z którego wynika, iż jest to organizacja ponadnarodowa, której stolica rozpościera się na 7 wzgórzach, a namiestnicy tej organizacji chodzą w szkarłacie i purpurze, w złocie, drogich kamieniach i perłach. W rozdziale 18 Apokalipsy opisane jest zniszczenie Nierządnicy przez królów i bestię z woli i rozkazu Boga. Jakaż to organizacja jest tą symboliczną bestią? 

Wielki Brat v.2.0

Email Drukuj PDF

keyboardNawet jeśli masz paranoję, nie oznacza to, że nikt ciebie nie śledzi. Przynajmniej w internecie. A nawet jeśli jesteś całkiem zdrowy, ktoś cię śledzi na pewno. W razie wątpliwości można zapoznać się z listą wyrazów, używanych przez Ministerstwo Bezpieczeństwa Narodowego Stanów Zjednoczonych (The Department of Homeland Security) do monitorowania stron internetowych i serwisów społecznościowych.

Strona 1 z 3